אחסון חלונות (Microsoft Windows Hosting) – איזו חברה הכי טובה לאחסון אתרים על שרתי ווינדוס (Windows)?

אם אתה בונה את אתר, חנות וירטואלית או אפליקציה עם שפת ASP או .NET אתה חייב לרכוש חבילת אחסון חלונות (Windows) בשרת עם מערכת הפעלה של Microsoft. אחסון ווינדוס הוא יקר יותר מאחסון לינוקס, אך בשנים האחרונות ניתן לראות מגמה של הוזלת מחירים ועלייה בכמות ספקי האחסון אשר מציעים חבילות אירוח אתרים מסוג זה.

עורכי מדריך Webhosts עשו עבורך השוואה מקיפה אשר כוללת ספקי אחסון מהמובילים בעולם. הדירוג הסופי התקבל לאחר בחינת פרמטרים כמו ניסיון אישי של עורכי Webhosts, נפח תעבורה, שטח דיסק, מספר דומיינים מאופשרים, עלויות חבילת אחסון ווינדוס בכל אחד מהספקים והכי חשוב, ביקורות וחוות דעת של גולשים באתר ובקבוצות דיון.

במידה ואתה מחפש חבילת אחסון אתרים על גבי שרתי חלונות (Windows Hosting) חזקים, אמינים ובלי תקלות חוזרות ונשנות, אנו ממליצים על החברות הבאות:

חברת אחסון אתרים מאפיינים עיקריים פרטים נוספים / ביקורת מלאה
Go Daddy מחיר חודשי: החל מ - $3.99 לחודש
תעבורה חודשית: ללא הגבלה
רישום דומיין בחינם: כן
GoDaddy מציעה חבילות אחסון אתרים זולות אך מוגבלות בנפח האחסון שלך. כל החבילות מגיעות עם תעבורה ללא הגבלה ודומיין בינלאומי בחינם! לחץ כאן לאתר החברה ביקורת מלאה

מתי צריך חבילת אחסון ווינדוס (Microsoft Windows Hosting) ומתי צריך חבילת אחסון לינוקס (Linux) ?

הרבה מאוד אנשים נוטים לחשוב כי מכיוון שמערכת ההפעלה במחשב האישי שלהם היא חלונות (Windows) אז גם מערכת ההפעלה של השרת שעליו נמצא האתר שלהם צריכה להיות דומה – כמובן, שאין קשר בין הדברים ולפעמים ההיפך הוא הנכון !

נדרש לרכוש חבילת אחסון על גבי שרתי חלונות (Microsoft Windows Hosting) באחד מהמצבים הבאים :

  • סביבת פיתוח .NET – במידה ואתה עובד בסביבת הפיתוח של .NET מבית מיקרוסופט, תידרש להפעיל אותה על מערכת ההפעלה חלונות. סביבת הפיתוח של .NET מאפשרים להריץ סקריפטים מסוג ASP או ASP.NET. כמו כן, אם תרצה לשלב קטעי Visual Basic (VB), ColdFusion או C#, שרתי חלונות הן המתאימים ביותר למשימה זו.
  • שילוב עם מוצרי Microsoft – במידה ואתה רוצה להשתלב במוצרי Microsoft קיימים כמו Microsoft Exchange או Microsoft SharePoint, תידרש לרכוש אחסון על גבי שרתי חלונות (Windows).
  • מסדי נתונים של Microsoft – מסדי הנתונים בשרתי חלונות הם MS-SQL, MS-ACCESS ו – MySQL.

חבילת אחסון על גבי שרתי חלונות (Microsoft Windows Hosting) פחות מומלצת במידה ואתה רוצה להריץ סקריפטים בשפת PHP, CGI, Perl או Python. סקריפטים פופולאריים בשפת PHP כמו וורדפרס (WordPress), ג'ומלה (Joomla) או דרופל (Drupal) יכולים לרוץ על שרתי חלונות אבל זוהי בהחלט לא הסביבה הטבעית שלהם. לכן, במצב כזה, מומלץ לקנות חבילת אחסון אתרים על גבי שרתי לינוקס (Linux).

יתרונות וחסרונות באחסון אתרים על שרתי ווינדוס (Microsoft Windows Hosting)

יתרונות באחסון אתרי ווינדוס (Microsoft Windows Hosting)

  • קלות – שרתי ווינדוס קלים יותר לניהול (במיוחד אם אתה רוכש שרת VPS) ודורשים הרבה פחות עבודה עם שורת ה – Command.
  • עדכניות – שרתי ווינדוס ניתנים לעדכון מהיר יותר משרתי לינוקס (Linux).
  • פאנל ניהול – פאנל הניהול משתנה מחברת אחסון אחת לאחרת (ולעיתים, ישנם גם פאנלים עצמאיים), אך ברוב המקרים ניתן למצוא את ממשק הניהול של Plesk או של DirectAdmin אשר מספקים לך את כל הכלים הדרושים לניהול חבילת האחסון או השרת שלך.
  • שפות תכנות ייעודיות – במידה ואתה בונה אתר או אפליקציה אשר מתבססת על .NET, ASP, VB, ColdFusion או C# עם מסדי נתונים של MS-SQL או MS-ACCESS – זו הבחירה הטבעית עבורך!

חסרונות באחסון אתרי ווינדוס (Microsoft Windows Hosting)

  • עלויות – בדרך כלל שרתי ווינדוס יקרים ב – 20%-50% מאשר שרתי לינוקס (Linux). במידה ואתה מחפש אחסון אתרים זול, אנו ממליצים לך לבחור בשרתי לינוקס (Linux).
  • גמישות – שרתי ווינדוס גמישים הרבה פחות מאשר שרתי לינוקס (Linux).
  • שפות תכנות – במידה ואתה בונה אתר או אפליקציה אשר מתבססת על PHP, CGI, Perl, Python כמו וורדפרס, ג'ומלה ודרופל – זו לא הסביבה הטבעית שלך, ומומלץ לרכוש חבילת אחסון בשרת לינוקס (Linux).