ביקורת חברת אחסון StartLogic

מאפיינים כלליים

חברת StartLogic מציעה פתרונות אירוח אתרים מקצועיים ומשרתת יותר מ – 50,000 לקוחות ברחבי העולם. חברת StartLogic זכתה במספר רב מאוד פרסים ברשת המצביעים על איכות שירות ואחסון אתרים גבוהה.

חברת StartLogic מציעה שטח אחסון ללא הגבלה, תעבורה ללא הגבלה ודומיין בינלאומי במתנה עם כל הזמנת חבילת אחסון אתרים!

ביקורת חברת אחסון StartLogic

בדיקות ניטור זמינות שרתי StartLogic. הגרף מתייחס לשרתי חברת StartLogic במהלך 7 הימים האחרונים.

חברת StartLogic מציעה פתרונות אירוח אתרים מקצועיים ומשרתת יותר מ – 50,000 לקוחות ברחבי העולם. חברת StartLogic זכתה במספר רב מאוד פרסים ברשת המצביעים על איכות שירות ואחסון אתרים גבוהה.

חבילות האחסון של חברת StartLogic ברורות מאוד, ללא דמי הרשמה כלשהן וכוללות דומיין בינלאומי במתנה. אחד היתרונות הגדולים ביותר בכל חבילות האחסון של חברת StartLogic הוא שניתן לאחסן עד 10 דומיינים על חשבון אחד – במידה ויש לך מספר אתרים בעלות חודשית של 5.95$ תוכל לאחסן את כולם במקום אחד!

לחץ כאן , על מנת לעבור לאתר חברת StartLogic

מחירי אחסון בחברת StartLogic

מחירי חבילות האחסון בחברת StartLogic הם מהנמוכים ביותר ביחס לתמורה שניתנת לך כלקוח החברה. עבור עלות חודשית של 5.95$ באפשרותך להנות מ – 200GB נפח אחסון, 2000GB תעבורה חודשית ואחסון של עד 10 דומיינים על חשבון אחד. בנוסף, חברת StartLogic נותנת לך במתנה בונוסים בעלות כוללת של 100$.קופונים של 50$ לפרסום במערכת גוגל אדוורדס ו – 50$ לפרסום במערכת Yahoo! מאפשר לך לפרסם את אתרך ולהחזיר חלק מהתשלום על חבילת האחסון.

כל חבילות האחסון של חברת StartLogic תומכות במספר בלתי מוגבל של תיבות דואר אלקטרוני, הקמה של חנויות וירטואליות ( הכוללות תמיכה ב – PayPal ), תמיכה בתוספות FrontPage, הצגה של קבצי Log, סטטיסטיקות רשת, תמיכה במסדי נתונים מסוג MySQL, תמיכה ב – PHP, Perl ו – CGI-BIN.

בנוסף, חברת StartLogic שמה דגש גדול על קידום ושיווק אתרך במנועי החיפוש השונים ולכן בנוסף לקופונים שהוזכרו קודם לכן, תוכל להנות מדריכי שיווק, בודק מיקומים ( לאתרים בשפות זרות בלבד ) במנועי החיפוש, כלים ליצירת תגיות מטא ומציאת מילות מפתח, בודק קישורים נכנסים או שבורים ועוד מבחר כלים אשר יקלו עליך בתהליך קידום האתר.

אמינות חברת StartLogic

חברת StartLogic מתווה מדיניות של החזר כספי עד 30 יום תוך התחייבות לזמינות שרת של 99% מהזמן. חוות השרתים של חברת StartLogic ממוקמת בלוס-אנג'לס ומחוברת בעזרת סיבים אופטיים ישירות לצומת הראשית של האינטרנט ( BackBone ) בארה"ב.

נראה שבהחלט הושקעה מחשבה רבה בבניה ושמירה על חוות השרתים של חברת StartLogic. חוות השרתים כוללת מאפיינים מתקדמים כמו מערכות ויסות טמפרטורה מסוג HVAC, חלוקה נכונה של כוח המערכת, גיבוי בעזרת UPS ומערכות ייצוב שונות המספקות הגנה כנגד נפילות חשמל. בנוסף, חוות השרתים כוללת טלוויזיה במעגל סגור, גלאי תנועה, מערכת אזעקה משוכללת וגלאי עשן למניעת שריפות.

תמיכה טכנית – חברת StartLogic

ניתן ליצור קשר עם חברת StartLogic באמצעות צ'ט מקוון, שיחת טלפון ללא תשלום ודואר אלקטרוני. בנוסף, חברת StartLogic מפעילה מרכז מידע מקוון אשר מכיל מדריכים רבים, שאלות נפוצות FAQ, מדריכים מסוג "איך עושים..", מדריכים לגולש המתחיל, פורום תמיכה רחב ומערכת כרטיסים חכמה.

חברת StartLogic נותנת לך שקט נפשי, מישהו באמת מטפל בך !

גש לאתר החברה

ביקורת StartLogic - סיכום יתרונות וחסרונות

יתרונות

  • StartLogic משרתת יותר מ – 100,000 לקוחות ברחבי העולם
  • ב - StartLogic ישנה מדיניות של החזר כספי עד 30 יום (ללא כל שאלות וחקירות מיוחדות)
  • מציעה דומיין בינלאומי בחינם (הטבה של 10$ בשנה)
  • קופונים של 50$ לפרסום במערכת גוגל אדוורדס ו – 50$ לפרסום במערכת Yahoo!

חסרונות

  • פאנל ניהול מסוג vDeck
  • עלות החידוש עולה ל - $7.49 לחודש (בהתחייבות שנתית)
גש לאתר החברה