ביקורת חברת אחסון IX Web Hosting

מאפיינים כלליים

חברת IX Web Hosting היא אחת החברות המובילות ביותר בעולם במתן שירותי אחסון אתרים באינטרנט.חברת IX Web Hosting מצליחה למשוך כ – 5,000 לקוחות חדשים בכל חודש מחברות אחסון מתחרות.

חברת IX Web Hosting מציעה שטח אחסון ללא הגבלה, תעבורה ללא הגבלה ודומיין בינלאומי במתנה עם כל הזמנת חבילת אחסון אתרים!

ביקורת חברת אחסון IX Web Hosting

בדיקות ניטור זמינות שרתי IX Web Hosting. הגרף מתייחס לשרתי חברת IX Web Hosting במהלך 7 הימים האחרונים.

חברת IX Web Hosting היא אחת החברות המובילות ביותר בעולם במתן שירותי אחסון אתרים באינטרנט. חברת IX Web Hosting מובילה את שוק האחסון במתן שירותי אחסון אתרים ללקוחות פרטיים ולעסקים קטנים עד בינוניים. לפי הערכות שונות בתחום האחסון, חברת IX Web Hosting מצליחה למשוך כ – 5,000 לקוחות חדשים בכל חודש מחברות אחסון מתחרות.

חברת IX Web Hosting מציעה חבילות אחסון אתרים שיתופי או אחסון אתרים ייעודי על גבי שרתי לינוקס או שרתי חלונות. כל חבילות האחסון כוללות את האופציות הסטנדרטיות בנוסף לשירותי סטטיסטיקה מתקדמים עם גישה לקבצי Log, פרסום חינמי במבחר אינדקסים ומנועי חיפוש בעולם, תוכנת עיצוב אתרים מקוונת, מנהל קבצים מקוון, תמיכה ביצירת חנות וירטואלית ( eCommerce ), תמיכה והגנה על תיבות דואר אלקטרוני בעזרת WebShell.

לחץ כאן , על מנת לעבור לאתר חברת IX Web Hosting

מחירי אחסון בחברת IX Hosting

חברת IX Web Hosting מספקת ללקוחותיה נפח אחסון ותעבורה גדולה מאוד באחד מהמחירים הזולים ביותר בתעשייה. חבילות האחסון בחברת IX Web Hosting תומכות ב – CGI, PHP 4, Perl 5, תמיכה מובנת ב – FrontPage, מסדי נתונים מסוג MySQL, PostgreSQL, תמיכה בתוכנת סטטיסטיקה Webalizer ו – ModLogan, תמיכה בגלישה סלולרית WAP. חבילות אחסון על גבי שרתי חלונות תומכים בנוסף ב – ColdFusion, ASP ומסדי נתונים Microsoft SQL.

אמינות חברת IX Hosting

חברת IX Web Hosting מציינת באתרה שזמינות שרתיה היא העדיפות העליונה שלה והיא בהחלט מוכיחה את טענה זו. חוות השרתים של חברת IX Web Hosting מצויידת בציוד הטכנולוגי של CISCO מהשורה הראשונה המאפשר לחוות השרתים לשמור על שרידות ופעילות גם בעת נפילות מתח, רעידות אדמה וסופות.

כמו כן, חברת IX Web Hosting מבטיחה לך 30 יום ניסיון בהם תוכל לבדוק את איכות האחסון, השירות והשירותים שמוצעים לך. בנוסף, על פי מידע אשר מופיע באתר החברה במידה ולא תהיה מרוצה גם לאחר מספר חודשים, תמיד תוכל לבקש ולקבל את כספך בחזרה.

פאנל ניהול חברת IX Hosting

חברת IX Web Hosting משתמשת בפאנל הניהול H-Sphere. הניווט בפאנל הניהול H-Sphere הוא פאנל ניהול המבוסס כולו על אייקונים אשר מאפשרים לך לנווט בצורה קלה, פשוטה ואסוציאטיבית בין שלל האפשרויות המוצעות לך.

פאנל ניהול H-Sphere מכיל אפשרויות ניהול רבות מגוונות כמו ניהול מרובה של דומיינים, ניהול דואר אלקטרוני בזמן אמת ( כולל תמיכה במענה אוטומטי ), הגנה על תיקיות בשרת ועוד.

תמיכה טכנית – חברת IX Hosting

התמיכה הטכנית בחברת IX Web Hosting מבטיחה מענה אנושי תוך שעה משליחת דואר אלקטרוני לצוות התמיכה באתר. במידה וצוות התמיכה של החברה לא יחזור אליך בזמן ישנה התחייבות של החברה להחזר כספי חלקי בהתאם לזמן ההמתנה שלך. חברת IX Web Hosting מפעילה איזור תמיכה המכיל שאלות נפוצות FAQ, תמיכה טלפונית חינמית ( בהתאם למקום המגורים שלך ) ותמיכה באמצעות צ'ט מקוון.

מעוניין להזמין ? – עבור עכשיו לאתר חברת IX Web Hosting ובצע הזמנה מקוונת.

גש לאתר החברה

ביקורת IX Hosting - סיכום יתרונות וחסרונות

גש לאתר החברה