ביקורת חברת אחסון iPower

מאפיינים כלליים

חברת iPower היא חברה ותיקה מאוד אשר מאחסנת יותר מ – 700 אלף אתרים ברחבי העולם. חברת IPower הצליחו להגיע לכמות לקוחות כזו בעזרת שרתים יציבים בעלי זמינות מקסימלית ומחירי אחסון אתרים המתאימים גם לבעלי תקציבים נמוכים מאוד.

iPower מספקת שירותי אחסון אתרים ללא הגבלה עם ממשק ניהול vDeck לניהול של אתרי האינטרנט שלך!

ביקורת חברת אחסון iPower

חברת iPower היא חברה ותיקה מאוד אשר מאחסנת יותר מ – 700 אלף אתרים ברחבי העולם. חברת IPower הצליחו להגיע לכמות לקוחות כזו בעזרת שני דברים עיקריים : הראשון, שרתים יציבים בעלי זמינות מקסימלית והשני, מחירי אחסון אתרים המתאימים גם לבעלי תקציבים נמוכים מאוד.

בדיקות ניטור זמינות שרתי iPower. הגרף מתייחס לשרתי חברת iPower במהלך 7 הימים האחרונים.

חוץ מחבילת המתחילים ( Starter Plan ) כל חבילות האחסון ללא יוצא מן הכלל תומכות ב – SSL, CGI, PHP, מסדי נתונים מסוג MySQL ואפשרויות מכירה ומסחר מגוונות. בנוסף, בעת הזמנה של כל אחת מחבילות האחסון, חברת iPower נותנת לך בחינם שני קופונים לפרסום במערכות פרסום מקוונות על מנת למשוך תנועה ותעבורת גולשים לאתר שלך. קופון אחד הוא קופון של 30$ לפרסום חינם במערכת הפרסום של גוגל, מערכת גוגל אדוורדס, והקופון השני הוא קופון של 50$ לפרסום חינם במערכת הפרסום של יאהו.

חברת iPower מציעה אחסון על גבי שרתי לינוקס, שרתי Windows, שרתים ייעודיים, שרתים שיתופיים וחשבונות ריסלרים.

לחץ כאן , על מנת לעבור לאתר חברת iPower

מחירי אחסון אתרים – חברת iPower

אחד הדברים שחברת iPower הוכיחה לכולם הוא שדברים גדולים מגיעים בחבילות קטנות. חבילת המתחילים של חברת iPower יכולה לספק לך את כל מה שאתה צריך על מנת להקים אתר מסחרי קטן, אתר משפחתי או בלוג אישי. חבילת המתחילים מגיעה עם 5GB נפח אחסון ו – 250GB תעבורה חודשית, בהחלט הצעה מכובדת כאשר מסתכלים על העלות החודשית שעומדת על 3.95$ בלבד.

לעסקים קטנים או לקוחות פרטיים, ללא ספק חבילת המתחילים היא החבילה שהם צריכים. לעיתים קרובות, גולשים מתחילים אשר לא מתמצאים בכל אפשרויות האחסון בוחרים בחבילות מתקדמות יותר, רק בגלל שהם מציעות אופציות מורחבות יותר וחבל

אמינות חברת iPower

חברת iPower מתחזקת 4 חוות שרתים אקסלוסיביות בחברת AT&T. חוות שרתים אלה מתוחזקות, מנוטרות ומאובטחות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע על ידי מצלמות טלוויזיה במעגל סגור, שמירה אנושית בפתח חוות השרתים וציודי תקשורת שונים.

פאנל ניהול חברת iPower

לקוחות ותיקים של חברת iPower בוודאי זוכרים שחברת iPower משתמשת בפאנל הניהול מסוג CPanel, אך לאחרונה חברת iPower שינתה את פאנל הניהול שלה לפאנל ניהול מסוג vDeck לאחר ניסוי שהוכתר כהצלחה. ניסוי זה כלל הטמעה, יישום ותפעול של פאנל הניהול החדש וקבלת משוב מקהל הלקוחות של חברת iPower. תוצאות הניסוי הראו שהמעבר לפאנל החדש עבר בצורה חלקה ולקוחות החברה דיווחו כי הפאנל החדש מסוג vDeck הוא סוג של מהפכה בתחום.

החלק הטוב ביותר בפאנל ניהול מסוג vDeck הוא שהוא פרי יצירתם של מפתחי iPower, כתוצאה מכך הם יכולים לעדכן, לתקן ולשפר אותו מהר יותר וטוב יותר מכל חברת אחסון אחרת המתבססת על תוכנת מדף של פאנל ניהול.

תמיכה טכנית – חברת iPower

חברת iPower מציעה ללקוחותיה סדרה של מדריכים מקוונים המקוטלגים לפי נושאים ואיזור שאלות נפוצות. במידה ואתה זקוק לתמיכה נוספת, חברת iPower מאפשרת לך לקבל תמיכה מקוונת על ידי שליחת דואר אלקטרוני ומערכת כרטיסיות חכמה.

גש לאתר החברה

ביקורת iPower - סיכום יתרונות וחסרונות

גש לאתר החברה