ביקורת חברת אחסון DreamHost

מאפיינים כלליים

חברת DreamHost מאחסנת יותר מ – 200,000 אתרים על גבי יותר מ – 1000 שרתים אשר מנוטרים ומנוהלים על ידי אנשי מקצוע מסביב לשעון.

טווח המחירים של DreamHost הוא יקר יותר משאר החברות בשוק, אך רמת הביצועים (כולל שרתים וירטואלים/VPS), השירות והתמיכה היא גבוהה במיוחד!

ביקורת חברת אחסון DreamHost

בדיקות ניטור זמינות שרתי DreamHost. הגרף מתייחס לשרתי חברת DreamHost במהלך 7 הימים האחרונים.

חברת DreamHost היא חלומו של כל יזם, מחברה שהתחילה כעסק זעיר של 4 סטודנטים למדעי המחשב עם שרת פנטיום וחיבור של T1, חברת DreamHost גדלה וכעת היא מאחסנת יותר מ – 200,000 אתרים על גבי יותר מ – 1000 שרתים אשר מנוטרים ומנוהלים על ידי אנשי מקצוע מסביב לשעון.

היתרון או החסרון של חברת DreamHost ( תלוי איך מסתכלים על זה ) הוא שהיא עוסקת אך ורק באחסון על גבי שרתי לינוקס. במידה ואתה זקוק לאחסון אתרים לינוקס עם תמיכה ב – PHP, זה יכול להיות המקום שלך, אם אתה זקוק לאחסון על גבי שרתי חלונות, אתה יכול להפסיק לקרוא כאן.

 

לחץ כאן , על מנת לעבור לאתר חברת DreamHost

 

מחירי אחסון חברת DreamHost

לחברת DreamHost יש גימיק נחמד בכל מה שקשור לנפח האחסון והתעבורה החודשית בכל חבילות האחסון המוצעות, בכל חודש לקוחות החברה מרווחים תעבורה נוספת על כל שבוע. בדומה לפז"מ הצבאי, חברת DreamHost מתגמלת אותך על הותק שלך.

חבילת האחסון הבסיסית בעלות חודשית של $7.95 כוללת 190.5GB נפח אחסון חודשי בהרשמה ו – 1.905TB תעבורה חודשית בהרשמה כאשר בכל שבוע נפח האחסון גדל בגיג'ה אחד והתעבורה החודשית גדלה ב – 16 גיג'ה. כל חבילות האחסון כוללות תמיכה במסדי נתונים מסוג MySQL, תיבות דואר אלקטרוני, תוכנת אנטי ספאם SpamAssassin מובנת בשרת, תמיכה ב – PHP,CGI,SSI ועוד.

אמינות חברת DreamHost

חברת DreamHost מבטיחה ומקיימת לא להסתיר חיובים וקנסות שונים. בנוסף, חברת DreamHost נותנת לך את אחת תקופות הניסיון הארוכות ביותר ( אם לא הארוכה ביותר ) בשוק האחסון. באפשרותך להתחרט ולקבל את כספך בחזרה במהלך 97 ימים !

בנוסף, שיטת החישוב שפורטה קודם לכן יוצרת מצב בו אתה מגדיל את חבילת האחסון של לאורך זמן, ללא תוספת תשלום נוספת.

פאנל ניהול חברת DreamHost

פאנל הניהול שחברת DreamHost משתמשת בו הוא פאנל ניהול מתוצרת עצמית אשר בנוסף לניהול האתר אחראי גם על הצד הניהולי שלך ( תשלומים, זמן האחסון וכדומה ). בנוסף לאופציות הסטנדרטיות, פאנל הניהול של חברת DreamHost מכיל אופציות מהשורה הראשונה כמו תמיכה ב- Cron Jobs, תוספות ל – FrontPage וצפייה מקוונת בקבצי לוג. בצמוד למאפיינים הנ"ל, פאנל הניהול של חברת DreamHost מציע מאפיינים רבים אשר מטרתם ללכד ולשתף את לקוחות החברה למשל תגובות הקהילה, ניוזלטר קהילתי, אתר החודש של DreamHost, תוכניות לגיוס תרומה לארגוני צדקה, אינדקס אתרים מבית DreamHost, פורום תמיכה ועוד.

תמיכה טכנית – חברת DreamHost

התמיכה הטכנית בחברת DreamHost מתחלקת למספר דרגות תמיכה ותלויה באופן ישיר בתשלום החודשי. חברת DreamHost מציעה תמיכה טכנית על ידי דואר אלקטרוני, שיחה טלפונית, פורום תמיכה ומרכז תמיכה מקוון.

 

גש לאתר החברה

ביקורת DreamHost - סיכום יתרונות וחסרונות

גש לאתר החברה