ביקורת חברת אחסון Dot5 Hosting

מאפיינים כלליים

חברת Dot5 Hosting מציעה ללקוחותיה אחסון אתרים זול, זמין ומשתלם. חברת Dot5 Hosting היא חברה אנונימית יחסית אשר אודות לשיתוף הפעולה שהיא מבצעת עם חברת IPower פרצה לשוק האחסון במהלך 2002.

Dot5 Hosting מספקת שירותי אחסון אתרים ללא הגבלה עם ממשק ניהול vDeck לניהול של אתרי האינטרנט שלך!

ביקורת חברת אחסון Dot5 Hosting

בדיקות ניטור זמינות שרתי Dot5 Hosting. הגרף מתייחס לשרתי חברת Dot5 Hosting במהלך 7 הימים האחרונים.

חברת Dot5 Hosting מציעה ללקוחותיה אחסון אתרים זול, זמין ומשתלם. חברת Dot5 Hosting היא חברה אנונימית יחסית אשר אודות לשיתוף הפעולה שהיא מבצעת עם חברת IPowerweb פרצה לשוק האחסון. כיום, חברת Dot5 Hosting מאחסנת יותר מ – 20,000 דומיינים על גבי שרתי החברה.

שרתי חברת Dot5 Hosting ממוקמים בקליפורניה ומחוברים לרשת האינטרנט על ידי סיבים אופטיים הנפרשים על פני יותר מ – 7 ספקים עולמיים ומוכרים כמו Time Warner, Congent ו – Sonet.

חבילות האחסון בחברת Dot5 Hosting כוללות דומיין בחינם, אפשרויות פרסום רבות, אפשרות לאחסון עד 6 דומיינים ופאנל ניהול עטור פרסים vDeck.

לחץ כאן , על מנת לעבור לאתר חברת Dot5 Hosting

מחירי אחסון בחברת Dot5 Hosting

חבילות האחסון של חברת Dot5 Hosting משתלמות, זולות ונדיבות מאוד. בעלי אתרים קטנים יכולים להנות מחבילת אחסון של עד 6 דומיינים הכוללת נפח אחסון של 200GB וכ – 2000GB של תעבורה חודשית בעלות חודשית של 4.95$. חבילת אחסון זו יכולה בקלות לספק את הצרכים של כל אתר, בלוג אישי או אתר מסחרי אחר ברשת האינטרנט.

כל חבילות האחסון כוללות מרכז שיווק ופרסום מלא, תוכנות מקוונות לעיצוב ובניית האתר, תמיכה במסחר אלקטרוני, רישום האתר למנועי החיפוש השונים, כלי רשת לביצוע אופטימיזציה של האתר ( כלי מילות מפתח וכלי בדיקת קישורים ), קופון מתנה של 50$ לפרסום ב- Overture. בנוסף, כל חבילות האחסון תומכות באופציות הסטנדרטיות כגון CGI-BIN, MySQL, Perl, PHP ועוד.

אמינות חברת Dot5 Hosting

חברת Dot5 Hosting כמו כל חברה אחרת מבטיחה זמינות של 99.9%. על מנת לגבות את הבטחה זו, חברת Dot5 Hosting מבצעת ניטור שרתים מתקדם 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע תוך כדי שליחת דוחות ונתוני זמינות בזמן אמת. חברת Dot5 Hosting משתמשת בשרתים מתוצרת Dell ו – IBM המצויידים במעבדי Intel Xeon, זיכרון DDR-RAM של 2GB, דיסקים קשיחים מסוג SCSI עם תמיכה ב – RAID-1. כמו כן, חברת Dot5 Hosting מבצעת גיבויים יומיים לכל המידע על גבי שרתי האחסון שלה.

חברת Dot5 Hosting מתחייבת להחזר כספי עד 90 יום בשירותי האחסון שלהם. 90 יום במונחי אחסון הם נצח והתחייבות ארוכה שכזו בהחלט יכולה לסמן על איכות שרתי החברה.

פאנל ניהול חברת Dot5 Hosting

חברת Dot5 Hosting משתמש בפאנל ניהול מסוג vDeck. פאנל הניהול vDeck, הוא פאנל ניהול עטור פרסים אשר קיבל הכרה בינלאומית בזכות האופציות הרבות הטמונות בו, קלות השימוש ואיכות הביצועים שלו.

פאנל הניהול vDeck מכיל את כל האופציות הסטנדרטיות. פאנל הניהול vDeck מציע בנוסף לאופציות אלה תוכנות רשת מקוונות המאפשרות לך לבנות אתר בדקות ספורות תוך שימוש ביותר מ – 150 עיצובים מוכנים, תמיכה מובנת בסליקה וחיוב מבחר גדול מאוד של כרטיסי אשראי ופתיחה וגישה למספר בלתי מוגבל של תיבות דואר אלקטרוני.

תמיכה טכנית – חברת Dot5 Hosting

חברת Dot5 Hosting מפעילה מרכז תמיכה מקוון המכיל אינספור פתרונות לבעיות נפוצות, מדריכים מקוונים, שאלות נפוצות FAQ וסרטוני פלאש. בנוסף, ניתן ליצור קשר עם החברה באמצעות מערכת סימניות חכמה, פורום תמיכה מקוון, צ'ט מקוון עם נציג תמיכה או באמצעות שיחה טלפונית.

חברת Dot5 Hosting שומרת על אחוז טוב של אנשי תמיכה מול לקוחות וניתן ליצור עימם קשר 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

גש לאתר החברה

ביקורת Dot5 Hosting - סיכום יתרונות וחסרונות

גש לאתר החברה